Цена:

Филтри

  Ширина

  Висина

  Дијаметар

  Сезона

  Производител

  Модел

  Тежински индекс

  Брзински индекс

  Потрошувачка

  Кочење на влажна површина

235/40 ZR19 96Y MICHELIN PILOT SPORT 4 XL

Летна гума
Авто гума
19.190,00 МКД

155/60 R15 74T BRIDGESTONE TURANZA T005

Летна гума
Авто гума
5.880,00 МКД

245/45 R20 99Y BRIDGESTONE TURANZA T005 RFT

Летна гума
Авто гума
27.790,00 МКД

255/35 R21 98Y BRIDGESTONE TURANZA T005 XL NB

Летна гума
Авто гума
29.150,00 МКД

135/80 R13 70T TIGAR SIGURA

Летна гума
Авто гума
2.400,00 МКД

135/80 R13 70T TIGAR TOURING

Летна гума
Авто гума
2.460,00 МКД

145/80 R13 75T BFGOODRICH TOURING

Летна гума
Авто гума
3.320,00 МКД

145/80 R13 75T TIGAR SIGURA

Летна гума
Авто гума
2.460,00 МКД

145/80 R13 75Q TIGAR WINTER 1

Зимска гума
Авто гума
2.710,00 МКД

145/80 R13 75T TIGAR TOURING

Летна гума
Авто гума
2.460,00 МКД

155/80 R13 79T BFGOODRICH TOURING

Летна гума
Авто гума
4.430,00 МКД

155/80 R13 79T BFGOODRICH G-FORCE WINTER

Зимска гума
Авто гума
3.750,00 МКД