Цена:

Филтри

  Ширина

  Висина

  Дијаметар

  Сезона

  Производител

  Модел

  Тежински индекс

  Брзински индекс

  Потрошувачка

  Кочење на влажна површина

255/45 R20 105V MICHELIN PILOT ALPIN 5 SUV MO XL

Зимска гума
Џипови 4х4
18.904,00 МКД
27.800,00 МКД
Види повеќе

205/70 R16 97H BFGOODRICH G-FORCE WINTER2 SUV

Зимска гума
Џипови 4х4
6.265,00 МКД
9.350,00 МКД
Види повеќе

275/40 R22 108Y MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV XL

Летна гума
Џипови 4х4
21.491,00 МКД
33.580,00 МКД
Види повеќе

265/70 R15 116T TIGAR ROAD-TERRAIN XL

Летна гума
Џипови 4х4
5.065,00 МКД
7.560,00 МКД
Види повеќе

195/80 R15 96T BRIDGESTONE DUELER A/T 001

Летна гума
Џипови 4х4
6.573,00 МКД
10.270,00 МКД
Види повеќе

225/75 R15 102S BFGOODRICH WINTER SLALOM KSI M+S

Зимска гума
Џипови 4х4
6.634,00 МКД
9.902,00 МКД
Види повеќе

235/75 R15 109H BFGOODRICH URBAN TERRAIN T/A

Сите сезони
Џипови 4х4
6.472,00 МКД
9.660,00 МКД
Види повеќе

235/75 R15 104S LT BFGOODRICH ALL-TERRAIN T/A KO2

Летна гума
Џипови 4х4
9.146,00 МКД
13.650,00 МКД
Види повеќе

235/75 R15 104Q BFGOODRICH MUD TERRAIN T/A KM2

Летна гума
Џипови 4х4
10.177,00 МКД
15.190,00 МКД
Види повеќе

235/75 R15 110Q BFGOODRICH MUD TERRAIN T/A KM3

Сите сезони
Џипови 4х4
10.546,00 МКД
15.740,00 МКД
Види повеќе

235/75 R15 109T TIGAR ROAD-TERRAIN XL

Летна гума
Џипови 4х4
4.409,00 МКД
6.580,00 МКД
Види повеќе

205/70 R15 96H BFGOODRICH URBAN TERRAIN T/A

Сите сезони
Џипови 4х4
6.265,00 МКД
9.350,00 МКД
Види повеќе