Пополнете ја нашата анкета

305/30 R20 103Y Pirelli P-Zero (Pz4)

Побарај понуда
D
A
69 dB

D
A
69 dB
Брзински индекс: Y
Индекс на носивост: 103
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира