225/60 R16 105H MICHELIN AGILIS 51

10.934,00 мкд. 15.620,00 мкд.
C
A
2(072 dB)

C
A
2(072 dB)
Брзински индекс: H (210 км/ч)
Индекс на носивост: 105 (925 кг по гума)
+
Цените на продуктите важат само за плаќање online
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ

Зимска гума дизајнирана за комбиња. Нуди одлична сигурност и ракување со воланот при зголемена тракција. Удобна и тивка гума како резултат на различните блокови на шарата. Нуди долготрајност.

Можеби ќе ве интересира