175/55 R20 85Q BRIDGESTONE ECOPIA EP500

18.200,00 мкд.
B
B
2(069 dB)

B
B
2(069 dB)
Брзински индекс: Q (160 км/ч)
Индекс на носивост: 85 (515 кг по гума)
+
Цените на продуктите важат само за плаќање online
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ

Можеби ќе ве интересира