235/60 R17 102V BRIDGESTONE DUELER H/L D400

Побарај понуда
E
E
2(071 dB)

E
E
2(071 dB)
Брзински индекс: V (240 км/ч)
Индекс на носивост: 102 (850 кг по гума)
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Гума за луксузни SUV и 4x4, комбинирајќи перформанси со тивко, удобно возење. Супериорен удобност при возење и ниска бучава од патот. Супериорна безбедност во влажни и суви услови.

Можеби ќе ве интересира