205/50 R17 93H BRIDGESTONE BLIZZAK LM32

12.420,00 мкд.
E
C
2(071 dB)

E
C
2(071 dB)
Брзински индекс: H (210 км/ч)
Индекс на носивост: 93 (650 кг по гума)
+
Цените на продуктите важат само за плаќање online
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ

Зимска гума, дизајнирана за спортски автомобили, спортски купеa и седани. Blizzak LM-32 сега се достапни во широк спектар на големини дизајнирани да им помогнат на возачите да го одржуваат спортскиот изглед и зимската мобилност на нивниот автомобил, обезбедувајќи влечење на ладно, суво и снежните патишта.

Можеби ќе ве интересира