245/45 R19 102V BRIDGESTONE BLIZZAK LM32

14.722,00 мкд. 21.650,00 мкд.
E
C
2(072 dB)

E
C
2(072 dB)
Брзински индекс: V (240 км/ч)
Индекс на носивост: 102 (850 кг по гума)
+
Цените на продуктите важат само за плаќање online
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ

Зимска гума, дизајнирана за спортски автомобили, спортски купеa и седани. Blizzak LM-32 сега се достапни во широк спектар на големини дизајнирани да им помогнат на возачите да го одржуваат спортскиот изглед и зимската мобилност на нивниот автомобил, обезбедувајќи влечење на ладно, суво и снежните патишта.

Можеби ќе ве интересира