225/55 R17 101W DAYTON TOURING 2

4.179,00 мкд. 5.970,00 мкд.
C
B
2(072 dB)

C
B
2(072 dB)
Брзински индекс: W (270 км/ч)
Индекс на носивост: 101 (825 кг по гума)
+
Цените на продуктите важат само за плаќање online
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ

Паметен избор за возачи кои бараат супер сигурни перформанси за на мокар пат, долг век на траење на гумата и одлична вредност за парите. За време на кочење и вртење се лепи за патот, дури и на мокар пат. Долг век на гумата благодарејќи на квалитетниот дизајн и изедначен притисок. Обезбедува супер перформанси за супер цена.

Можеби ќе ве интересира