205/50R15 86V BFGOODRICH PROFILER G

4.517,00 мкд. 6.642,00 мкд.

Брзински индекс: V (240 км/ч)
Индекс на носивост: 86 (530 кг по гума)
+
Цените на продуктите важат само за плаќање online
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ

Можеби ќе ве интересира