Пополнете ја нашата анкета

185/65 R14 86T KLEBER KRISALP HP2 WINTER

Побарај понуда
C
B
2(069 dB)

C
B
2(069 dB)
Брзински индекс: T (190 км/ч)
Индекс на носивост: 86 (530 кг по гума)
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира