275/45 R18 103Y MICHELIN PRIMACY HP

16.266,00 мкд. 23.920,00 мкд.
E
B
2(069 dB)

E
B
2(069 dB)
Брзински индекс: Y (300 км/ч)
Индекс на носивост: 103 (875 кг по гума)
+
Цените на продуктите важат само за плаќање online
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ

Гума за луксузни автомобили кoja обезбедува прецизно управување на влажен и сув пат и е оригинална опрема на луксузни возила како lexus gs 430, mercedes e-class и audi a6. Кратко сопирање во влажни услови. Достапнa во нулта притисок и технологија.(ранфлет)

Можеби ќе ве интересира