255/45 R17 98W MICHELIN PILOT SPORT

18.425,00 мкд. 26.322,00 мкд.

Брзински индекс: W (270 км/ч)
Индекс на носивост: 98 (750 кг по гума)
+
Цените на продуктите важат само за плаќање online
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ

Можеби ќе ве интересира