195/55 R15 85T MICHELIN ALPIN A4 M+S

9.900,00 мкд.

Брзински индекс: T (190 км/ч)
Индекс на носивост: 85 (515 кг по гума)
+
Цените на продуктите важат само за плаќање online
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ

Наменета за градски автомобили,повеќе наменски и семејни автомобили.Перформанси признати во тестовите спроведени од ADAC, најголемата автомобилска асоцијација во Европа.

Можеби ќе ве интересира