175/65 R14 86T MICHELIN AGILIS 41

5.235,00 мкд. 8.180,00 мкд.
E
C
2(071 dB)

E
C
2(071 dB)
Брзински индекс: T (190 км/ч)
Индекс на носивост: 86 (530 кг по гума)
+
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира