175/70 R14 88T TIGAR SIGURA TOURING XL

2.094,00 мкд. 3.080,00 мкд.
F
C
2(068 dB)

F
C
2(068 dB)
Брзински индекс: T (190 км/ч)
Индекс на носивост: 88 (560 кг по гума)
+
Цените на продуктите важат само за плаќање online
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ

Можеби ќе ве интересира