13 R22.5 156/150K DAYTON D800M M+S

19.550,00 мкд.
C
B
1(070 dB)

C
B
1(070 dB)
Брзински индекс: K (110 км/ч)
Индекс на носивост: 156/150
+
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

ON/OFF ROAD, M+S, 3PMSF

Можеби ќе ве интересира