215/75 R17.5 126/124M DAYTON D650D M+S

Побарај понуда
D
C
2(073 dB)

D
C
2(073 dB)
Брзински индекс: M (130 км/ч)
Индекс на носивост: 126/124
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

M+S, 3PMSF

Можеби ќе ве интересира