215/75 R17.5 126/124M FIRESTONE FD600

Побарај понуда
F
C
(074 dB)

F
C
(074 dB)
Брзински индекс: M (130 км/ч)
Индекс на носивост: 126/124
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира