225/75 R17.5 129/127M FIRESTONE FS400

13.620,00 мкд.
D
B
(074 dB)

D
B
(074 dB)
Брзински индекс: M (130 км/ч)
Индекс на носивост: 129/127
+
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира