285/70 R19.5 145/143M FIRESTONE FD600

Побарај понуда
F
C
2(073 dB)

F
C
2(073 dB)
Брзински индекс: M (130 км/ч)
Индекс на носивост: 145/143
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира