285/70 R19.5 145/143M FIRESTONE FS400

Побарај понуда
D
B
3(076 dB)

D
B
3(076 dB)
Брзински индекс: M (130 км/ч)
Индекс на носивост: 145/143
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира