315/80 R22.5 154/150M BRIDGESTONE R297

Побарај понуда
D
B

D
B
Брзински индекс: M (130 км/ч)
Индекс на носивост: 154/150
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира