315/80 R22.5 156/154M DAYTON D500S M+S

Побарај понуда
D
B
1(071 dB)

D
B
1(071 dB)
Брзински индекс: M (130 км/ч)
Индекс на носивост: 156/154
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

ON ROAD

Можеби ќе ве интересира