315/80 R22.5 156/154M DAYTON D600D M+S

Побарај понуда
E
C
(075 dB)

E
C
(075 dB)
Брзински индекс: M (130 км/ч)
Индекс на носивост: 156/154
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

ON ROAD, M+S , 3PMSF

Можеби ќе ве интересира