245/45 R19 98Y BRIDGESTONE TURANZA ER33 LS460

16.313,00 мкд. 23.990,00 мкд.

Брзински индекс: Y (300 км/ч)
Индекс на носивост: 98 (750 кг по гума)
+
Цените на продуктите важат само за плаќање online
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ

Можеби ќе ве интересира