195/75R 16C 107/105R MICHELIN AGILIS CROSSCLIMATE

Побарај понуда

Брзински индекс: R (170 км/ч)
Индекс на носивост: 107 (975 кг по гума)
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира