185/55R15 82H BFGOODRICH ADVANTAGE GO

4.004,00 мкд. 5.720,00 мкд.

Брзински индекс: H (210 км/ч)
Индекс на носивост: 82 (475 кг по гума)
+
Цените на продуктите важат само за плаќање online
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ

Можеби ќе ве интересира