215/55 R16 93H BFGOODRICH ADVANTAGE GO

5.233,00 мкд. 7.810,00 мкд.
C
A
2(070 dB)

C
A
2(070 dB)
Брзински индекс: H (210 км/ч)
Индекс на носивост: 93 (650 кг по гума)
+
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира