Пополнете ја нашата анкета

175/65 R14 82T BFGOODRICH G-GRIP ALL SEASON

Побарај понуда
E
C
2(071 dB)

E
C
2(071 dB)
Брзински индекс: T (190 км/ч)
Индекс на носивост: 82 (475 кг по гума)
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира