195/60 R16C 99/97H MICHELIN AGILIS CROSSCLIMATE

8.186,00 мкд. 12.790,00 мкд.
E
A
2(073 dB)

E
A
2(073 dB)
Брзински индекс: H (210 км/ч)
Индекс на носивост: 99 (775 кг по гума)
+
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира