Пополнете ја нашата анкета

195/65 R15 91H MICHELIN PRIMACY 4

Побарај понуда
C
A
1(068 dB)

C
A
1(068 dB)
Брзински индекс: H (210 км/ч)
Индекс на носивост: 91 (615 кг по гума)
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира