195/75 R16C 107/105R MICHELIN AGILIS 3

6.259,00 мкд. 9.780,00 мкд.
B
A
2(072 dB)

B
A
2(072 dB)
Брзински индекс: R (170 км/ч)
Индекс на носивост: 107 (975 кг по гума)
+
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира