Пополнете ја нашата анкета

195/65 R15 91H PIRELLI CINTURATO P1 VERDEECO

Побарај понуда
C
B
2(070 dB)

C
B
2(070 dB)
Брзински индекс: H (210 км/ч)
Индекс на носивост: 91 (615 кг по гума)
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира