175/65 R14 82T PIRELLI CINTURATO P1 VERDE

Побарај понуда
C
B
2(069 dB)

C
B
2(069 dB)
Брзински индекс: T (190 км/ч)
Индекс на носивост: 82 (475 кг по гума)
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Елегантен и карактеристичен, CINTURATO P1 Verde е врвно решение за урбаната мобилност. CINTURATO P1 е создаден за целосно искористување на најновите материјали, структури и дизајн на шара со цел да се гарантира заштеда, почитување на околината, удобност и безбедност на сите површини на патот.

Можеби ќе ве интересира