Пополнете ја нашата анкета

175/65 R14 82H Michelin Energy Saver+

Побарај понуда
B
B
68 dB

B
B
68 dB
Брзински индекс: H
Индекс на носивост: 82
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира