Пополнете ја нашата анкета

245/40 R18 93H Michelin Primacy 4

Побарај понуда
A
B
70 dB

A
B
70 dB
Брзински индекс: H
Индекс на носивост: 93
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира