Пополнете ја нашата анкета

175/65 R14 82T BFGoodrich Advantage

Побарај понуда
B
B
69 dB

B
B
69 dB
Брзински индекс: T
Индекс на носивост: 82
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира