Пополнете ја нашата анкета

175/65 R14 82T Bfgoodrich Advantage

Побарај понуда
D
C
69 dB

D
C
69 dB
Брзински индекс: T
Индекс на носивост: 82
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира