Пополнете ја нашата анкета

245/35 R20 91Y Bridgestone Potenza S007

Побарај понуда
E
C
71 dB

E
C
71 dB
Брзински индекс: Y
Индекс на носивост: 91
50% ПОПУСТ НА МОНТАЖА И БАЛАНСИРАЊЕ НА НОВИ ГУМИ.

Можеби ќе ве интересира