Loader

195/60R16 89H Michelin Primacy 3

195/60R16 89H Michelin Primacy 3

Ширина

Профил

Дијаметар

Сезона

Бренд

Брзински индекс

ПОБАРАЈ ПОНУДА

Продуктот е додаден
Веќе го имате додадено продуктот во листата