Loader

235/60R16 104H Bridgestone Turanza T005 XL

235/60R16 104H Bridgestone Turanza T005 XL

Ширина

Профил

Дијаметар

Сезона

Бренд

Брзински индекс

Товарен индекс

ПОБАРАЈ ПОНУДА

Продуктот е додаден
Веќе го имате додадено продуктот во листата